ibiza HYBRID12VHF-BT, 500 W, hordozható hangosító rendszer, bluetooth, USB, SD, AUX, MP3, VKV (VHF) - Jelenlegi ára: 73
ibiza HYBRID12VHF-BT, 500 W, hordozható hangosító rendszer, bluetooth, USB, SD, AUX, MP3, VKV (VHF)
Termékkód: 10031041
Fő jellemzők:
Hordozható PA rendszer, 30 cm-es (12") mélysugárzóval és 250 W RMS teljesítménnyel Beépített VKV (VHF) vevő két vezeték nélküli mikrofonnal Bluetooth interface zene lejátszására okostelefonról, táblagépről, vagy notebookról MP3 fájlokat támogató USB és SD olvasó, cinch vonalas bemenetek és kimenetek, jack bemenet iPod/MP3 lejátszó csatlakoztatására Áramellátás klasszikusan, elektromos hálózathoz csatlakoztatva, belső akkumulátorral vagy külső 12 V-tos akkumulátorral ABS koffer konstrukció kihúzható fogantyúval, kerekekkel és karimával, amellyel állványokra szerelhető Műszaki paraméterek:
Portok: 1 x USB port, 1 x SD memóriakártya olvasó, 1 x 6, 3 mm-es jack mikrofon/hangszer bemenet, 1 x 6, 3 mm-es jack mikrofon bemenet, 1 x 3, 5 mm-es jack iPod/MP3 bemenet, 1 x sztereó cinch vonalas bemenet, 1 x sztereó cinch vonalas kimenet érzékenység: 98 dB Frekvenciatartomány: 40 Hz - 20 kHz Kétsávos hangszínszabályzó Hangerőszabályzó Hangerőszabályzó a vezeték nélküli mikrofonhoz Mikrofon hangerő szabályzó Echo (visszhang) szabályzó Oldalsó fogantyúk hangfal szöggel MP3 vezérlő szekció LCD kijelző üzemjelző LED Két teleszkópos antenna ON/OFF gomb a hátoldalán Kézi mikrofon áramellátása: 1 x 9 V-tos elem (nem képezi a csomag részét) Távirányító áramellátása: 1 x CR2025 elem (csomag része) Áramellátás: AC 220-240 V, 50/60 Hz vagy 12 V-tos akkumulátor (belső) vagy 12 V-tos elem (külső) Küldemény tartalma: